середа, 12 липня 2017 р.

Адвокація в стилі Еко

  Літня школа бібліотекарів
Сонце на небі, літо на дворі,
бібліотекар думку гада:
Чом ти дівчино так зажурилась?
Ти в інтернеті шукай УБА.
Там літня школа тебе чекає,
Зустріч чудових гарних людей.
Ти поділися з ними думками
І наберися нових ідей.
Про адвокацію ми поговоримо -
Це в нас завдання номер один.
В бібліотеку нашу чудовую
Як залучити нових людей.
Тож не сумуйте, в УБА вступайте
І пам'ятайте такі слова:
Бібліотекар має любити
Бібліотеку, книгу, УБА.
                         Алексевич Н.С.

     Це літо теж насичене та пізнавальне для бібліотекарів. З 3 по 7 липня проходила V Всеукраїнська літня школа адвокації для бібліотекарів "Адвокація в стилі Еко".
    У цій школі взяли участь 35  бібліотекарів з всієї України, серед яких і бібліотекар бібліотеки-філії с.Бужок Золочівської ЦБС. Вітала їх Заліщицька земля, що на Тернопільщині.
     Тут школярі мали змогу вивчити досвід роботи бібліотек Тернопільської області, зокрема Заліщицької ЦБС. Побачили як працюють сільські бібліотеки. Відвідали Заліщицький агроколедж та його бібліотеку. Познайомились із однодумцями та обмінялись досвідом. Спільно шукали ідеї для роботи бібліотек в стилі Еко. Зустрілись із місцевою владою у бібліобрифінгу "Чи любите Ви бібліотеку?" Взяли участь у реквіємі пам'яті жертв політичних репресій 5 липня 1941 року.
     Цьогорічна школа запамяталась надзвичайною гостеприїмністю та красотами Заліщик. Надзвичайні краєвиди, на які багаті Заліщики на довго залишаться в пам'яті всіх, хто це бачив. Повноводий Дністер, надзвичайні ландшафти, цікавий рослинний світ, водоспади, пам'ятки архітектури, тощо. Все це потребує захисту. Бібліотекарі провели акції "Посади дерево УБА", "Жити в стилі Еко вчить бібліотека", підтримали акцію "Врятуй Дністер від ГЕС" та взяли участь у сплаві на катамаранах по Дністру...
       За насичену та цікаву програму дякуємо організаторам: Луговій Л.А., Барабаш С.І., Польвій В., Гук Л.С., Тракало О.Й, та всім, хто був всі ці дні з нами. 
       
   

Немає коментарів:

Дописати коментар